Konferencja – 10.03.2018 r.

Bezpłatna konferencja naukowo – szkoleniowa                 Terapia logopedyczna a adaptacja kulturowa osób bilingwalnych - 10.03.2018 r.

Konferencja odbędzie się 10 marca 2018 r.w Katedrze Logopedii UG (ul. Wita Stwosza 58, s.101).

Celem konferencji jest zapoznanie specjalistów z najnowszymi wynikami badań naukowych na temat możliwości rzetelnej diagnozy i terapii logopedycznej osób z innym niż polskie zapleczem kulturowym. Spotkanie będzie płaszczyzną do dyskusji pomiędzy praktykami i naukowcami na temat możliwości specjalistycznej pomocy udzielanej osobom, dla których polski nie jest językiem ojczystym.

Podczas konferencji przewidziana jest promocja książki Logopedia międzykulturowa (red. nauk. Ewa Czaplewska) wydanej przez Wydawnictwo Harmonia Universalis w serii „Logopedia XXI Wieku”.

Terapia_logopedyczna_a_adaptacja_kulturowa_osób_bilingwalnych_v1.10.1_FINAL (druk)

Remont placówki

Szanowni Państwo,
od poniedziałku, 22 stycznia 2018 r. rozpoczyna się remont Poradni. Zaplanowane diagnozy psychologiczne i pedagogiczne będą odbywać się w Gimnazjum nr 2 na ul. Kartuskiej 32/34, diagnozy logopedyczne w Szkole Podstawowej nr 38 na ul. Leśna Góra 2. Na rozmowy z Dyrektor Poradni zapraszamy do siedziby poradni na ul. Związku Jaszczurczego 4.
Przepraszamy za niedogodności.
Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaprosić Państwa do lśniącej nowością siedziby!